Telefon do pracy

24 listopada 2018

Telefon biznesowy

Przedstawmy kilka wybranych modeli telefonów, które będą niezawodne i pomocne w pracy praz poza nią. Aby wybrać odpowiedni smartfon, należy przeanalizować jego dane techniczne z różnych perspektyw. Oprócz wszelkich cech i funkcji procesora, musimy również zwrócić uwagę na jego zewnętrzną część. Czy obudowa wytrzyma kilka upadków lub czy wygodnie będzie korzystało nam się z tego modelu. Wybraliśmy kilka telefonów, które mogą spełnić wybrane wymagania.

Samsung Galaxy S9

Ten model stał się popularny, jeszcze przed swoją premierą. Nic dziwnego, zaraz pozyskał sobie wielu zadowolonych użytkowników. Skorzystamy tu z funkcji Dual SIM, która pozwoli nam łączyć numer służbowy z prywatnym. Telefon jest wodoodporny, jak również nie zagrażają mu żadne pyły. Ekran jest zaokrąglony, co znacznie ułatwia korzystanie ze smartfona. Daje to lepszą widoczność i czytelność. Sam ekran ma przekątną 5,8 cala oraz rozdzielczość Quad HD+. Aparat robi świetne zdjęcia o rozdzielczości 12 Mpix, a przedni 8 Mpix. Telefon posiada takie dane jak ośmiordzeniowy procesor, czytnik linii papilarnych, asystent głosowy oraz 4 GB RAM. Bateria wytrzymuje na długi okres czasu. 

Samsung Galaxy XCover 4

Jest to jeden z odporniejszych na różne wypadki czy żywioły smartfonów na rynku. Przeżyje nie jeden upadek czy zmoczenie. Model wyposażony jest w czterordzeniowy procesor, 5-calowy ekran oraz 16 GB pamięci i 2 GB RAM. Tylni aparat robi zdjęcia o rozdzielczości 13 Mpix, a przedni 5 Mpix. Jest to telefon, który z pewnością sprawdzi się w cięższych warunkach pracy.

iPhone 8 plus

iPhone 8 plus

Ten model będzie idealny dla osób korzystających z innych urządzeń firmy Apple, dzięki którym będzie możliwa synchronizacja między nimi. Telefon wyposażony jest w aparat o rozdzielczości 12 Mpix. Użytkownicy są bardzo zadowoleni ze zdjęć robionych tym modelem. Oprócz tego znajdziemy tam ekran o przekątnej 5,5 cali czy 3 GB RAM. Telefon opiera się na systemie iOS. Klienci chwalą sobie również bardzo wytrzymałą baterię, która jest ważnym aspektem przy wyborze telefonu. 

Huawei P20 Pro

Jest to jeden z najchętniej wybieranych modeli na rynku. Telefon ma wiele zalet, takich jak bardzo wytrzymała bateria., którą użytkownicy niezwykle chwalą. Jego aparat posiada 3 funkcje: 40 Mpix, 20 Mpix lub 8 Mpix. Wyświetlacz ma 6,1 cala i telefon jest bardzo wygodny do trzymania w jednej ręce. Procesor posiada 8 rdzeni. Skorzystamy tu ze 128 GB pamięci oraz 6 gigabajtów RAM. Aktualnie, jest to jeden z najbardziej niezawodnych modeli telefonów na rynku, z którym nie musimy często odwiedzać serwisu.

Samsung Galaxy J7 (2017)

Telefon oferuje nam ekran o rozdzielczości 5,5 cala. Ten model również jest bardzo funkcjonalny i wygodny w obsłudze. Podobnie jak poprzedni Samsung, posiada on funkcję Dual SIM. Aparat posiada 13 Mpix, tak samo jak przednia kamerka. Innymi cechami modelu jest 8-rdzeniowy procesor, czy wytrzymała bateria o pojemności 3600 mAH. Jest to jeden z tańszych telefonów, z których na pewno będziemy zadowoleni zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym.